top of page

Hakkımızda

TAFA, Mustafa Salih Yıkar tarafından kurulmuş olup, mimari proje ve uygulama, iç mimari tasarım ile kentsel ölçekte projeler üzerinde çalışmaktadır; 85 in üzerinde farklı ölçek ve işlevlerde proje üretimi yaptık. Stadyumlar, ofis binaları, konut yapıları, tarihi eski eser yapıların rölövesi-restorasyonu-restitüsyonu-rekonstrüksiyonu, kentsel kullanım alanları, iç mekan tasarımları, dini yapılar, peyzaj tasarımı üzerinde yoğunlukla çalıştığımız fonksiyonların başında gelmektedirler.

IMG-1705_edited.jpg

Mustafa Salih Yıkar

İSTANBUL Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü'nde, başarılı bir öğrenim hayatı sonrasında, mesleki eğitimini tamamladı.
Mezun olduğu ilk yıldan bu yana Türkiye'nin önemli tasarım ofislerinde, ulusal ve uluslararası, farklı ölçek ve fonksiyonlardaki bir çok projede, proje-ekip yürütücülüğü ve son olarak İstanbul'da mimari bir ofisin yöneticiliğini ve tasarım koordinatörlüğünü yaptı. Tüm mimari, kentsel tasarım ve iç mimari çalışmalarının yanı sıra, tarihi eser binaların projelendirme ve süreç yönetimini de koordine ederek mesleki çalışmalarına devam etmektedir.

bottom of page